אודות

התקשרו עכשיו לשירות מהיר, מקצועי ואחראי 053-4200551

איכות החיים שלכם - עבודה שלנו!

איכות חיים גבוהה חשובה לכולנו, ואנחנו עובדים קשה כדי להשיג אותה, אבל יצורים קטנים וטורדניים מצליחים להפר את השלווה בקלות רבה מדי. חברת Eco-Pesti מבינה היטב עד כמה הופעתם של תיקנים, פרעושים, פשפשים, חולדות ומזיקים אחרים מסוגלת להשפיע על השגרה שלכם, על חיי היומיום ועל ההנאות הקטנות של החיים. עם ניסיון רב שנים וחומרי הדברה טבעיים וידידותיים לסביבה, הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותכם וישמח להעניק לכם שירות מדויק ומגוון פתרונות לכל בעיה ולכל מטרד באשר הוא.

הרחקת יונים והדברה ירוקה

שיטות הדברה מסורתיות נחשבות לא פעם למסוכנות, והשימוש בחומרים הכימיים עשוי להסב נזקים משמעותיים הן לבני האדם והן לחיות המחמד שלכם. כדי להתגבר על הקושי הזה, חברת Eco-Pesti מעמידה לרשותכם פתרונות הדברה ירוקה שתאפשר לכם להמשיך בשגרה רגע לאחר סיום הפעולה.

הדברה אקולוגית הכוללת שימוש ברכיבים אורגניים וטבעיים חוסכת לכם זמן יקר ומונעת את ההשפעות השליליות הנלוות להדברה המסורתית. רק חברת הדברה מקצועית ואמינה, עם ניסיון עשיר וצוות מיומן, היא זו שתוכל להעניק לכם את כל הפתרונות המתקדמים לצורך הרחקת יונים, הדברת חולדות או פשפשים וטיפול בכל חרק או מכרסם שעשוי להפר את שגרת יומכם.

חברת הדברה מקצועית

שירות מדויק המותאם לכל לקוח על פי צרכיו, זה בדיוק מה שחברת Eco-Pesti מציעה לקהל לקוחותיה. לאחר אבחון מדויק של המטרד הקיים ושל תנאי השטח נפרוש בפניכם את תכנית הפעולה הטובה ביותר ואת כל החלופות העומדות לרשותכם.


כך תוכלו לבחור את הדרך המתאימה עבורכם, ולישון טוב יותר בלילה בידיעה שהמזיקים השונים נשארים מחוץ לדלת והרחק מהחצר שלכם. עם פתרונות הדברה ירוקה, הרחקת יונים מקצועית וטיפול במטרדים כמו עכברים, פרעושים וחרקים אחרים, תמשיכו ליהנות מאיכות החיים שלכם בדיוק כפי שהכרתם אותה.


הדברת פשפשים
הדברה אורגנית בחצר בית הלקוח
הדברה ירוקה עם המדביר שלנו
הדברה אורגנית בבית הלקוח