הדברת פשפשים

הדברת פשפשים – מה צריך לדעת?

יש לא מעט יצורים קטנים וטורדניים שפוגעים באיכות החיים שלנו, אבל במקום טוב ברשימה הזו נמצא הפשפש. החרק הזעיר הזה מצליח להציק לנו לא מעט, גם אם הוא לא מעביר מחלות, וגם אם נדמה לנו שהוא מחבב בעיקר את חיות המחמד שלנו. בפועל הוא מחבב גם אותנו, ובמקום לעביר אלינו חיידקים שונים הוא מסתפק ביצירת גירויים משמעותיים בעור, מוביל לגירודים בלתי פוסקים ובאופן כללי הוא פשוט אוהב להציק לנו. הדרך הטובה ביותר לטפל בבעיה וגם למנוע את הישנותה היא הדברת פשפשים, מה שכמובן מחייב היכרות טובה עם הפשפש ועם השיטות הקיימות. הניסיון של חברת Eco-Pesti הוא זה שיאפשר לכם להגיע אל הפתרון היעיל ביותר, אבל עוד לפני שתצאו לדרך חשוב שתדעו גם אתם מה הן החלופות שלפניכם.

 

הדברת פשפשים: כך תזהו את הצורך בה

לפני שיוצאים לדרך ומבצעים הדברת פשפשים אתם בוודאי תוהים איך בכלל מזהים אותם. התשובה לכך די פשוטה: פשפשים מפגינים נוכחות כשהם משאירים סימני דם וגירוד סביב הצוואר והחזה, ולרוב יש להם גם ריח חזק שנצמד אל המיטה. אם נתקלתם בהם סביר להניח ששקלתם (או המליצו לכם) להשתמש בחומרים כימיים ובתכשירי הדברה כאלה ואחרים, אבל בפועל מדובר בפתרון קצר מועד בלבד. עם הזמן הפרעושים פיתחו וממשיכים לפתח חסינות לחומרים  מהסוג הזה, ולכן השימוש בהם פשוט אינו מומלץ. פתרונות נוספים כולל כיבוס יסודי (בטמפרטורה גבוהה מאוד) של כל המצעים הנגועים, לרבות השמיכות והמזרן עצמו. זאת לצד טיפול יסודי בכלב שלכם, טיפול שכולל קולר מיוחד, אמפולה המכילה חומר הדברה (שאינו פוגע בכלב) ושימוש בשמפו ייעודי.

 

הדברת פשפשים מקצועית – הפתרון המועדף

אם נתקלתם בתופעה ואתם מחפשים פתרון יעיל וארוך טווח, הדברת פשפשים היא הדרך האידאלית. חשוב לזכור שהפשפשים פיתחו חסינות למרבית החומרים הקיימים, ומשום כך הם עמידים יותר בפני תכשירים ביתיים שונים. כך הם נעשים יריבים קשים ועקשניים כל כך, עד שלעיתים נדמה שאין דרך להיפטר מהם באמת. חברת הדברה מקצועית, כדוגמת Eco-Pesti, עם ניסיון רב בתחום ובמגוון שירותי הדברה, היא זו שתוכל להציע לכם את הכלים הנכונים והטובים ביותר להתמודדות עם הבעיה. הגורם המקצועי, המצויד בכלים ובחומרים הטבעיים והחזקים ביותר, הוא זה שיטפל בבעיה מהיסוד, יעלים את הפשפשים ויאפשר לכם לחזור לשגרה נטולת גירודים, גירויים בעור וטרדות מיותרות. גם הכלב שלכם יודה לכם כשהגירוד הבלתי-אנושי ייפסק והחיים יחזרו למסלולם התקין.