הדברת טרמיטים

הסוד הגדול מאחורי הדברת טרמיטים

הם קטנים למדי אבל ערמומיים ביותר, והבעיה הגדולה מכל היא שהם מתרבים בקצב מטורף. הכירו את הטרמיטים, חרקים קטנטנים שניזונים מפריטי העץ בבית. הם יאכלו מכל הבא ליד. מזנון העץ היוקרתי, השידה העתיקה של סבתא ואפילו המשקופים בבית – כולם מועדים לפורענות. מה שאמור להיראות יפה ומרשים בבית מספק מבחינתם ארוחה טובה, ועם הזמן נרגיש את ההשלכות כשהריהוט ייראה נגוס וחלול ובמקרה הגרוע הוא פשוט יתפורר. הדברת טרמיטים היא אם כן צעד הכרחי, כזה שרצוי לבצע עוד בשלב בניית הבית (שהרי הקן שלהם נמצא בעומק האדמה). הבשורה הטובה היא שגם אם לא עשיתם את זה מראש עדיין לא מאוחר, אבל כדי לבצע הדברת טרמיטים רצוי מאוד להיעזר בגורם מקצועי שיעלים את הבעיה וגם יעשה את זה נכון. איך זה עובד ולמה חברה מקצועית חשובה כל כך? התשובות לפניכם.

 

הדברת טרמיטים – האתגר

אם כן, הדברת טרמיטים היא פעולה מאתגרת ומורכבת, בעיקר משום שקשה לזהות את המושבה שלהם וזאת למרות שהם עשויים להתרבות ולהגיע לקהילות שמונות למעלה ממיליון חרקים קטנים ומטרידים. גם אם נתקלתם בהם במקרה יהיה לכם קשה למגר את התופעה, שכן יבואו רבים אחרים מיד אחריהם. חברת Eco Pesti, המתמחה במגוון פתרונות הדברה בהם גם הדברת טרמיטים, מבינה היטב עד כמה חשוב לזהות את נקודות מפתח ולהכין את הקרקע כדי להשמיד את הקן כולו – ולא רק את המקום שבו התגלו כמה טרמיטים סוררים.

 

איך זה עובד?

לאחר שבחרתם חברה מקצועית המתמחה בפתרונות לצורך הדברת טרמיטים, המדביר יקדח לאורך הקיר באמצעות ציוד ייעודי. הקידוחים מתבצעים לרוב במקומות גבוהים יחסית משום שיוחדרו אליהם חומרי הדברה רעילים שלא נרצה לחשוף אליהם את הזאטוטים שזוחלים להנאתם בבית או את חיית המחמד שעשויה להתפתות ולהתקרב אל המקום. חומר ההדברה לא יחסל את הטרמיט מיד עם החשיפה אליו ויש לכך מטרה אחת מרכזית: את החומר הרעיל הטרמיט יחזיר איתו אל הקן ושם ידביק את כל בני עמו לטובת חיסול ממוקד ומדויק. זו הדרך הבטוחה והיעילה ביותר לבצע הדברת טרמיטים שתספק פתרון ארוך טווח ותבטיח לכם ראש שקט הרבה יותר. כפי שאתם גם בוודאי מבינים מדובר בפעולה שדורשת מקצועיות, דיוק והמון זהירות, ולכן רצוי להיעזר בגורם מקצועי ומיומן שמכיר את השטח, את חומרי ההדברה ואת הדרך הנכונה להשתמש בהם. בשביל זה אנחנו כאן.