הדברת מזיקים

הדברת מזיקים והמצבים שבהם היא תעזור לכם

אנחנו מגיבים להופעתם של מזיקים בצורה די ברורה, בדיוק כפי שהגבנו אליהם מאז שהיינו קטנים. החולדה שצצה במרתף, הג’וק שמתגלה בפינת המטבח או שיירת הנמלים במזווה, כולם מעוררים בנו אי נחת. היום יש מגוון רחב של פתרונות כמובן, כאשר הדברת מזיקים מאפשרת לנו להיפטר מהבעיה ולהמשיך בשגרה נטולת חרקים, מקקים, יונים או חולדות. אז מה האפשרויות שלכם ובאילו מצבים מומלץ להזמין חברה המציעה שירותי הדברת מזיקים?

 

הדברת מזיקים והטיפול בחולדות

אחד היצורים הטורדניים ביותר, זה שמצליח לעורר בנו גועל ודחיה אולי יותר מכל יצור אחר, היא החולדה. היא אולי קטנה למדי אבל זה לא הופך אותה לידידותית או עדינה במיוחד. למעשה, הדברת מזיקים המתמקדת בהרחקת חולדות היא מהלך חיוני כשמדובר במכרסם שמפיץ מחלות שונות ומשונות. יש כמה וכמה דרכים להדביר את החולדה, משימוש במלכודות דבק (שלבסוף גם יהרגו אותה) ועד מלכודות שישאירו אותה בחיים אבל יאפשרו לנו להרחיק אותה מהשטח בלי לחכות לניחוחות שיוכיחו לנו שאכן נלכדה (ונהרגה). חברה המתמחה בתכנון פתרונות לצורך הדברת מזיקים תדע להציע את הפתרון האידאלי והנכון ביותר עבורכם.

 

הדברת מזיקים וחרקים שונים

נמלים, מקקים וחרקים רבים אחרים נמשכים אל המזון שנשאר חשוף ואל פח האשפה או הביוב שלנו. לפני שאנחנו מבצעים הדברת מזיקים בהחלט מומלץ לדאוג לאיטום המזון ופתחי הביוב, אבל אין ספק שפעולות ההדברה הן קריטיות. למעשה, תכנון נכון יאפשר לנו לבצע הדברה מקצועית אחת מדי שנה (רצוי לקראת הקיץ) וכך נצליח להימנע מהופעתם של החרקים הללו לאורך זמן. חברת Eco Pesti, המנוסה בתכנון וביצוע הדברת מזיקים בכלל והדברת חרקים בפרט, תספק תוצאה איכותית וטובה שתבטיח לכם שקט ואיכות חיים, בלי יצורים טורדניים שצצים בדיוק כשיש לכם אורחים.

 

פתרונות להרחקת יונים

לצד הדברת מזיקים, יש גם יצורים שאנחנו לא יכולים או צריכים להדביר – אלא רק להרחיק. בראש הרשימה הזו נמצאת היונה. ככל שהיא תהיה רחוקה מאיתנו יותר כך ייטב לכולנו, שהרי מדובר בציפור לבנה ויפה שמשאירה אחריה כינים, לכלוך וגם לא מעט חיידקים שעשויים להעביר מחלות לא נעימות (בלשון המעטה). חברות המתמחות בהדברת מזיקים ידעו ברוב המקרים להרחיק גם את היונים, בין אם באמצעות רשת שתמנע את כניסתן אל המרפסת או באמצעות דוקרנים שיהפכו את הסביבה המועדפת עליהם ללא-נעימה.

 

הדברת מזיקים שלא פוגעת בסביבה

היום אפשר ליהנות גם ממגוון רחב של פתרונות הדברת מזיקים בלי להסב כל נזק לסביבה. אם פעם היינו משתמשים רק בחומרים כימיים שהיו פולטים חומרים רעילים לאוויר וגם מסבים נזק לחיות המחמד ולבני האדם (ולא רק לתיקנים ולמכרסמים), היום יש שיטות רבות וידידותיות יותר. הדברת מזיקים יכולה להיות בטוחה ומדויקת, וזה בדיוק מה שהצוות המקצועי של Eco Pesti יודע לעשות.