הדברת הבית לקראת הקיץ – ככה תבחרו נכון

מתי הדברה תועיל לכם?
אוקטובר 9, 2018
השיטות המקובלות להרחקת יונים
אוקטובר 25, 2021
הצג הכל
הדברה אורגנית כל שירותי ההדברה במקום אחד

ימי האביב כבר כאן ורבים רוצים להכין את ביתם לקראת העונה החמה, בין אם באמצעות ניקיון יסודי של המבנה, ובין אם באמצעות מיגון הבית כנגד מזיקים.

במדינת ישראל בעלת האקלים הים תיכוני, לא חסרים מזיקים שיכולים להגיע אל אזור המגורים שלנו , תוך שבקיץ ישנם באזור המגורים: חרקים, זוחלים, מכרסמים יונים ושאר בעלי חיים שאנו רוצים לשמור רחוק מאתנו. לכן חשוב לבחור הדברה מתאימה, כבר עכשיו!

אז כיצד אפשר לבחור את סוג ההדברה המתאימה?

בראשית יש להכיר את הסוגים השונים כמו הדברה ירוקה, כימית (סוג זה נחשב מחוץ לחוק בשל החשש להרעלה השימוש בחומרים כימיים) ישנה הדברה ביולוגית ואף הרחקת מזיקים באמצעות תדרי קול ושימוש בחפצים מסוגים שונים.

סוגי ההדברה השונים מהם ניתן לבחור:

הדברה ירוקה – פעולה זאת מאפשרת הרחקת מזיקים ללא שימוש בחומרים כימיים. באמצעות השיטה מפזרים במבנה תמציות טבעיות (בדרך כלל כאלה המופקות מצמח החרצית) בעוד שתמציות אלה רעילות למזיקים ומרחיקות אותם מהאזור.

הדברה כימית – שיטה שכבר כמעט ולא משתמשים בה וזאת בשל הסיכון בשימוש בחומרים רעילים שעלולים להזיק לבני אדם ובעלי חיים.

הדברה ביולוגית – שיטה באמצעותה מרחיקים מזיק אחד על ידי יבוא של בעל חיים אחר המרחיק את המזיקים מהמקום. בין בעלי החיים המדבירים: ציפורים, חתולים, שממיות ועוד.

הרחקת מזיקים – הרחקת מזיקים מעולה למי שרוצה להרחיק יונים, מכרסמים וזוחלים. הפעולה נעשית באמצעות תדרי קול שמשמיע המדביר במקום – מה שמרחיק את המזיקים. נוסף לכך, ישנן שיטה להרחקת יונים באמצעות הצבת דחלילים, רשתות או מלכודות הומאניות שאינן מזיקות לבעל החיים.

בחירת חברת הדברה טובה

לאחר שבחרתם את סוג ההדברה שמתאים לצרכים שלכם, בחרו חברה טובה שתספק לכם שירות מהיר, זמינות, והתאמת השיטה המתאימה עבורכם. בחרו חברה שתאפשר לכם אחריות לשנה על השירות. בכך תוכלו ליהנות משירות טוב ואחריות בעת הצורך.

בחרו מדביר שיוכל לייעץ לכם כיצד למגן את הסביבה מפני מזיקים תוך שהוא סוקר את המרחב ומגלה מקומות בהם התנחלו להם מזיקים מסוגים שונים. בכך תהיו בטוחים כי ביתכם מוכן לקראת הקיץ ומוגן נגד מזיקים.