הדברה אורגנית

הדברה אורגנית מה היא?

עד לפני כמה שנים התרגלנו לשיטות הדברה קלאסיות שדרשו מאיתנו זהירות רבה. לרוב תיאמנו את ההדברה מראש, תוך שאנחנו דואגים גם לפתרון לינה למשך כמה לילות, פשוט כדי שלא נשהה בבית כשהחומרים הפעילים מהווים סכנה חמורה עבורנו. מפעם לפעם שמענו גם על סיפורים לא מאוד נעימים על דירות ובתים שבהם בוצעה הדברה, ולבני האדם במקום נגרם נזק כבד במיוחד. הילדים וגם חיות המחמד שלנו רגישים מאוד לחומרים הללו, לרוב אף יותר מאיתנו. למרבה המזל במאה ה-21 יש שיטות מודרניות וטובת יותר, בהן הדברה אורגנית, שיטה שמאפשרת לנו להשיג את המטרה בלי להסתכן בנזקים המשניים.

 

הדברה אורגנית כל שירותי ההדברה במקום אחדהחומרים הדרושים לצורך הדברה אורגנית

לאור שמה זה בוודאי לא יפתיע אתכם לגלות שלצורך הדברה אורגנית נעשה שימוש בחומרים אורגניים בלבד, שהם שונים לחלוטין מאלה הכימיים. למעשה, בתהליך החדשני הזה לא מתבצע ריסוס של חומרי הדברה חריפים ברחבי הבית או החצר. במקום זאת נעשה שימוש בכלים טבעיים לחלוטין ובחומרים שיעילותם אינה מוטלת בספק. עם זאת, כדי לבצע הדברה אורגנית באופן יעיל ומדויק חשוב להיעזר בחברת הדברה מקצועית שתדע לזהות את מטרת ההדברה (תיקנים, פרעושים, חולדות או נמלים, למשל). רק לאחר שנזהה את שורש הבעיה ואת תנאי השטח נוכל להציע את הפתרון הנכון, זה שיבטיח הדברה אורגנית שתוצאותיה יישמרו לאורך זמן.

 

הדברה אורגנית בטוחה יותר

לצורך הדברה אורגנית ייעשה שימוש בטיפות ג’ל מיוחדות בנקודות מרכזיות כמו נקודות הביוב או הארונות, מה שיאפשר לנו לטפל באופן יסודי בבעיה. השיטה הנקייה הזו והשימוש בחומרים אורגניים טבעיים הם שמקנים לשיטה את הייחודיות שלה, ובעיקר את היתרונות שהופכים אותה לשיטה המועדפת. הדברה אורגנית עדיפה משום שהיא איננה מזיקה לבריאות בשום צורה, משום שהיא איננה פוגעת בבעלי החיים שלנו וכן משום שהיא לא דורשת מאיתנו היערכות מוקדמת, אחסון מיוחד של רכיבי מזון או אוורור הבית במשך ימים ארוכים. זהו תהליך מהיר, מדויק, יעיל  ואיכותי, שהתוצאה שלו מצוינת ומלווה אותנו לאורך שנים.

 

מתי כדי לבצע הדברה אורגנית?

חברת Eco-Pesti ליוותה לאורך השנים לקוחות רבים שביקשו לעבור לדירה חדשה רק לאחר ביצוע הדברה אורגנית, להכין את הבית או את המשרד לקראת הקיץ או להתמודד עם מזיקים שונים שנוטים לתקוף מאז שחיית המחמד האהובה הצטרפה למשפחה. הדברה אורגנית יכולה לסייע בכל המצבים הללו ובשלל מצבים אחרים, והיא ללא ספק מציעה פתרון נוח ומדויק.