חברת הדברה

הדברה אורגנית בחצר בית הלקוחלמה חשוב לבצע הדברה באופן מקצועי בלבד?

אנחנו משקיעים זמן רב בעיצוב ובסידור הבית, מקפידים על הניקיון ונהנים מכל רגע שבו אנחנו יכולים להישען לאחור בדירה המטופחת והיפה שלנו. הבעיה מתחילה כשאל ארונות המטבח מתגנבים מקקים או נמלים, כשפשפשים מטרידים את הכלב ומדביקים גם אותנו או כשיונה אחת טורדנית בונה לעצמה קן במרפסת השירות. זה קורה לא פעם, ואין ספק שמדובר במטרד שצריך להתמודד איתו. אלא שכל ניסיון לבצע הדברה באופן עצמאי, על ידי רכישת תרסיס בסופרמרקט או דוקרני פלסטיק בכלבו הקרוב, הוא ניסיון שיכול לעבוד לטווח הקצר, אם בכלל. במילים אחרות, זה הזמן להזמין חברת הדברה מקצועית שתספק כמה וכמה יתרונות.

 

1 – חברת הדברה יעילה יותר

תרסיס זול הוא בדיוק כזה. זול. הבעיה הגדולה במחיר הקטן היא שגם האיכות בהתאם, וכך אתם עשויים למצוא את עצמם מרססים את הבית מדי שבועיים או שלושה, במקרה הטוב. לעומת זאת, חברת הדברה תדאג להציע פתרונות מדויקים וטובים יותר שיספקו לכם מענה איכותי וארוך טווח. כך לא תתמודדו עם חולדות ועכברים בתקופה הקרובה, הרחקת יונים תבוצע באופן מקצועי וגם הדברת פשפשים ופרעושים תחזיר לכלב (ולכם) את השקט הנפשי.

 

2 – הדברה בטוחה יותר

חומרי הדברה שונים ידועים ברכיבים הכימיים שלהם, שעשויים להיות לא פעם מזיקים עד מסוכנים אם נעשה בהם שימוש ללא אמצעי בטיחות הולמים. אם תרצו לוודא שאתם מפקידים את האחריות לשלומם של כל בני הבית – לרבות ובעיקר הילדים והקשישים שבהם – רצוי שתבדקו היטב אילו חומרים משמשים אתכם לצורך ביצוע ההדברה. היום ישנן חלופות איכותיות מאוד בתחום של הדברה ירוקה או אקולוגית, וישנם מצבים שבהם אין צורך בהדברה כלל אלא בהרחקה בלבד, וזה בדיוק המקרה אם נתקלתם בבית בעכבר או ביונה.

 

3 – חברת הדברה מספקת אחריות

רכשתם תרסיס והוא עבד, אבל רק למשך כמה ימים. סביר להניח שאין לכם עם מי לדבר וגם אין מי שיציע לכם פתרון ארוך יותר. חברת הדברה טובה ואמינה, שיודעת בדיוק מה היא עושה ומאמינה באיכות העבודה שלה, היא חברה שתספק לכם אחריות ארוכת טווח. המשמעות פשוטה: אתם יכולים להיות רגועים ולדעת שלכל משך תקופת האחריות לא יצוצו חרקים או מכרסמים שלא אמורים להיות שם, ואם כן – יהיה מי שיספק פתרון לבעיה הזו, בלי שתצטרכו לעבוד קשה במיוחד בשביל זה.