מרחיק יונים

מרחיק יונים – מה הוא עושה?

באופן כללי היונה היא ללא ספק חיה חביבה למדי. היא לבנה ויפה, והיא גם מעוררת אסוציאציות חיוביות בעיקר בזכות היותה סמל השלום (וגם בזכות סיפורי התנ”ך והשימוש בה באירועים חגיגיים שונים). אלא שאל המרפסת שלנו היא לא מגיעה עם עלה של זית והיא גם לא משרה אווירה נעימה וחיובית במיוחד. במקום, היא מקימה קן, מתנחלת ומעבירה את הזמן ברעש נוראי ובהשארת לכלוך וניחוחות שקשה לתאר במילים. עם זאת, הדברת יונים היא צעד לא מאוד מומלץ, ובוודאי שלא רצוי, בעוד פתרון יעיל ופשוט הרבה יותר יאפשר להרחיק אותן אחת ולתמיד. כאן נכנס לתמונה מרחיק יונים, גורם מקצועי ומיומן שיוכל להציע לכם את המענה המדויק לטיפול בבעיה. מה בדיוק הוא יכול לעשות? התשובות לפניכם.

 

מרחיק יונים והפתרונות האפשריים

מרחיק יונים מכיר מגוון רחב של שיטות לטיפול בבעיה, זו שמביאה ריחות מרים ושאריות לא מאוד נעימות של לשלשלת יונים (ולעיתים גם כינים). האפשרויות השונות כוללות התקנת דוקרנים, שיטה יעילה ונפוצה מאוד שלמעשה הופכת את העמדה שבה מתנחלת היונה לעמדה לא מאוד נעימה, מה שמעודד אותה לחפש בית במקום אחר. דרך נוספת להתמודד עם הבעיה היא להתקין רשת איכותית וחזקה שלא תפגע במראה הבית מצד אחד אבל בהחלט תפגע בסיכויי היונה להגיע אל המרזב או אל מרפסת השירות. שיטות נוספות כוללות דחלילים וחפצים נוצצים (שאמורים לסנוור את היונה) אבל מרחיק יונים יציע לכם את הפתרונות הטובים ביותר, אלה שישיגו תוצאה איכותית לאורך זמן.

 

להרחיק את היונים לנצח

חברת Eco Pesti היא אחת החברות המובילות בישראל בתחום ההדברה בכלל, ובתחום הרחקת היונים בפרט. הצוות המקצועי שלנו כולל מרחיק יונים בעל ניסיון עשיר ורב, והוא יגיע אליכם כדי לבחון את השטח ולהציע את הפתרונות המתקדמים והטובים ביותר. חשוב לזכור שיש היום לא מעט טכניקות אפשריות, חלקן אף זמינות להתקנה עצמית בכל חנות באשר היא, אבל במקרים רבים אתם עלולים לגלות שהתוצאה לא מספיק טובה. דוקרני פלסטיק זולים יספקו מענה קצר טווח אבל גם עליהם היונים תתגברנה בקלות, ודחלילים למיניהם עשויים לספק הרתעה זמנית בלבד. היונים אולי קולניות ולא ידידותיות אבל הן חכמות מספיק כדי לזהות את הטריק. מרחיק יונים מקצועי יוכל להציע לכם את הפתרון האיכותי, העמיד והטוב ביותר, זה שיבטיח לכם ראש שקט ובית נקי לאורך זמן. בסופו של דבר זו בדיוק המטרה שלכם.