מתכוננים לקיץ – הדברה שתרחיק את המזיקים

הדברה אורגנית בחצר בית הלקוח
סוגי הדברות שכדאי להכיר
ינואר 3, 2018
הצג הכל

הקיץ הישראלי אמנם ארוך למדי, או לפחות כך הוא מרגיש, אבל אנחנו בכל זאת צריכים להתכונן אליו מדי שנה מחדש. זאת משום שכאשר הטמפרטורה מתחילה לעלות והגשם נראה כמו זיכרון רחוק, גם המזיקים מרגישים נינוחים למדי, והם יוצאים לחפש לעצמם אטרקציות חדשות. כדי להיפרד מהנמלים עוד לפני שהגיעו, וכדי למנוע הופעתם של מכרסמים ומזיקים אחרים, חשוב לבצע הדברה יסודית עם תחילת הקיץ, ולפני שאתם בוחרים להסתפק בתרסיס הביתי הראשון שתמצאו במכולת, הנה הסבר קצר על חשיבותה של הדברה מקצועית.

 

הדברה מקצועית מספקת פתרון ארוך טווח

אם אי פעם ניסיתם את מזלכם עם התרסיסים השונים אתם בוודאי זוכרים מה קרה כמה ימים אחרי שניצחתם את המקק שהפתיע או את קהילת הנמלים שתפסתם. הם חזרו. אולי הם מצאו פינה אחרת בבית ואולי העזו לחזור לזירת הפשע המקומית, אבל הם ללא ספק חושפים את פניהם כאילו כדי לומר שאתם לא באמת מפחידים אותם. הדברה מקצועית היא כבר סיפור אחר לחלוטין, בעיקר משום שלמזיקים השונים לא תהיה דרך חזרה. במקום להתמקד בנקודה שבה מצאתם קבוצה מרשימה של נמלים חרוצות – חברת ההדברה תאתר את מקור הבעיה ואת הקן שלהן, כדי להציע טיפול יסודי וארוך טווח. החומרים החזקים פשוט יבטיחו לכם ראש שקט יותר לאורך זמן, וזו נקודה קריטית.

 

שיטות הדברה בטוחות

מהדורות החדשות יודעות לספר על מקרים שבהם חומרי הדברה כאלה ואחרים הסבו נזק לדיירי הבית, בעיקר לצעירים שבחבורה. המקרים הללו מצערים אבל פרסומם אמור לשמש לנו כאות אזהרה. שימוש בחומרי הדברה מחייב זהירות ומקצועיות, ורק גורם מיומן יידע להדריך אתכם כמו שצריך ולהוביל אתכם לעבר המטרה בלי תופעות לוואי ופגיעות משניות. כשאנחנו מבצעים הדברה אנחנו מעוניינים להרחיק מהבית מזיקים ויצורים מטרידים אחרים, וכמובן שהמטרה העיקרית היא למנוע פגיעה בילדים, בבעלי החיים ובעוברי אורח אחרים.

 

בעיות מאתגרות דורשות פתרון מדויק

בכל הקשור להדברת נמלים או חרקים נדמה שהפתרון פשוט למדי, אבל מה קורה כאשר אנחנו מתמודדים עם מכרסמים, כדוגמת טרמיטים? במצבים מהסוג הזה הדברה ביתית לא תועיל, וכדי להשיג פתרון אמיתי תצטרכו להזמין חברת הדברה מקצועית שתוכל לטפל בבעיה הקיימת ולמנוע את הישנותה. הדברת טרמיטים היא דוגמה קלאסית לצורך בחברה מקצועית משום שההדברה תתבצע רק באמצעות חומרים רעילים שיוחדרו לנקודות מאוד מדויקות לאורך הקיר. ביצוע מהלך מהסוג הזה מחייב מיומנות רבות, שכן כל פעולה שאיננה נכונה או בטוחה תסב נזק לחיות המחמד שלכם, אלו שאתם דווקא רוצים לשמור קרוב אליכם. הדברה טובה ונכונה גם תספק תוצאה טובה וארוכת טווח, כך שתוכלו לדעת בביטחון מלא שהבעיה הזו לא תחזור בקרוב.