האם כדי לבצע הדברה מקצועית או לבד?

סוגי הדברות לקראת הקיץ
מאי 17, 2018
הדברה אורגנית – מה זה בכלל?
יוני 8, 2018
הצג הכל

יש פעולות שאנחנו מנסים לבצע לבד. הסיבה העיקרית היא שאנחנו יודעים בעצמנו מה צריך לעשות, וגם אם המכשור או החומרים שנקנה בחנות קצת פחות מקצועיים, הם עדיין מספקים אותנו. הסיבה השנייה והחשובה לא פחות היא כמובן הסיבה הכלכלית, ואנחנו ממש רוצים לדעת שאנחנו צרכנים חכמים וחסכוניים. עם זאת, יש גם מצבים שבהם המהלך הזה הוא קצת פחות יעיל והרבה פחות אפקטיבי. למשל, כשאתם סובלים ממכת נמלים במטבח או מביקורים תכופים של מקקים באזור פתחי הביוב, אתם צריכים לבצע הדברה. כאן דווקא לחברה המקצועית יש המון יתרונות חשובים, וממש כדאי להכיר אותם.

 

למה להזמין חברת הדברה?

הסיבה הטובה ביותר להזמין חברת הדברה היא הניסיון והמקצועיות, וגם הכלים שעומדים לרשותה. נכון, בכל סופרמרקט או מכולת אפשר למצוא היום תרסיס כזה או אחר. הם עוזרים לנו להעלים את החרקים והמזיקים די בקלות, אבל האמת היא שהם גם חוזרים במהירות רבה מדי. הסיבה לכך היא שלא מדובר בפתרון ארוך טווח. תרסיסים מטפלים בבעיה נקודתית אבל הם לא תחליף לביצוע הדברה מקצועית שמבטיחה תוצאות טובות ומדויקות יותר, וגם ראש שקט לאורך זמן. במילים אחרות, גם אם נדמה לכם שהתרסיס זול יותר, השאלה היא האם הוא באמת מרחיק את היצורים הטורדניים ובאיזו תדירות אתם נאלצים לקנות תרסיס חדש. בדקו עלות מול תועלת ורק אז תוכלו לקבל החלטה טובה באמת.

 

הדברה עצמאית – החסרונות

היתרונות של הדברה מקצועית הם ככל הנראה החסרונות של התרסיסים, שהרי היא מספקת את המענה עבורם. עם זאת עדיין כדאי להכיר את הבעיות הנלוות להחלטה לבצע הדברה באופן עצמאי לחלוטין. כשאתם רוכשים תרסיס, גם אם תשקיעו ותרכשו את היקר והאיכותי יותר, כדאי שתקחו בחשבון שהבעיה לא באמת נפתרת. חומרי הדברה מקצועיים הם חומרים חזקים ועמידים יותר מכל תרסיס ביתי שתוכלו לקנות, ובהתאם לכך גם משך הזמן שיידרש עד לרגע שבו תצטרכו לחזור על הפעולה. הדברה מקצועית תחזיק מעמד כשנה, הדברה פשוטה עם תרסיס שקניתם במכולת? הרבה פחות, ואפשר לקוות שלא תפגשו את המקקים שוב כבר בשבוע הבא.

 

מי עושה את זה?

כדי לעשות את זה נכון ולתכנן את הפתרון המתאים עבורכם, מומלץ להזמין חברת הדברה אמינה וטובה שתוכל להציע את המענה הנכון. המענה הזה תלוי בצרכים שלכם, בסוג הבעיה, בגודל הדירה ובעוד מספר גורמים שיכריעו מה הפתרון האידאלי, כמה זמן ייקח וכמה זה יעלה לכם. חברת Eco Pesti, עם ניסיון עשיר בתכנון פתרונות הדברה, מעמידה לרשותם את הצוות המקצועי והטוב ביותר כדי שתוכלו לישון טוב יותר בלילה, בידיעה אין אף מקק או נמלה שאורבים בסלון, וגם לא מעופפים ויצורים אחרים שחוגגים בפתחי הביוב או האשפה בזמן שאתם נחים.