הדברה אורגנית – מה זה בכלל?

האם כדי לבצע הדברה מקצועית או לבד?
יוני 8, 2018
הדברת פשפש המיטה – למה חשוב לעשות את זה?
יוני 8, 2018
הצג הכל

פעם, עד לפני ממש כמה שנים, הכרנו רק טכניקת הדברה אחת. היא עלתה לכותרות העיתונים לאחר מקרה קטלני במיוחד שבו נפגעה משפחה שלמה מחומרי ההדברה הכימיים, אלה שהובילו לפציעות חמורות ואף גרוע מכך. אז נכון, אפשר לעשות את זה גם בצורה בטוחה וזהירה יותר, להרחיק את המשפחה כולה למשך כמה ימים, לאוורר את הבית ולאפשר לחומרים להיספג טוב יותר. מצד שני יש לנו היום גם פתרונות טובים הרבה יותר, בהם הדברה אורגנית, כך שאין באמת סיבה להתפשר על בטיחות, בוודאי על שלומם של הילדים. מה היא הדברה אורגנית ואיך היא תעזור גם לכם? הנה התשובות

 

הדברה אורגנית אינה כוללת ריסוס

מעל הכל, הדברה אורגנית היא הדברה בטוחה יותר שאינה דורשת כל פעולת ריסוס. אם את החומרים הכימיים אנחנו מתיזים ברחבי הבית, בפינות השונות וגם בחצר, כאן אין שימוש בחומרים כימיים ופיזור החומר נעשה בצורה מבוקרת וטבעית יותר. זהו כמובן פתרון יעיל מאוד שמספק הגנה טובה מפני תיקנים ונמלים, אבל התכנון כאן שונה במהותו. אנחנו בוחרים את המוקדים האסטרטגיים, מזהים את המקומות שבהם החרקים מסתתרים בתדירות גבוהה יותר ומפזרים טיפות טבעיות ובטוחות לשימוש. כך התיקנים נעלמים וגם אלה ששוקלים להתקרב יודעים שזה בעיקר מסוכן עבורם. זהו היתרון המשמעותי של הדברה אורגנית, ואפשר להבין למה הוא נחשב לבטוח, ולמה ישראלים רבים בוחרים בשיטה הזו על פני הקלאסית.

 

היתרונות המשמעותיים של הדברה אורגנית

כבר הזכרנו עד כמה היא פופולארית היום וגם נתנו רמז די עבה באשר לסיבה לכך. עם זאת, יש עוד כמה יתרונות מרכזיים שהופכים הדברה אורגנית לשיטה יעילה ומבוקשת מאוד. כאמור, זו טכניקה שאיננה מסוכנת, מה שאומר שגם הילדים והתינוקות, גם אנחנו וגם ההורים הקשישים שלנו, כולם יכולים לשהות בבית בבטחה גם לאחר שפוזרו חומרי ההדברה. היא גם לא דורשת מאיתנו הכנה מיוחד, אנחנו לא צריכים לצאת ליומיים או שלושה מהבית, וגם לא צריך להמתין לאוורור החומרים כפי שנדרש בשיטת ההדברה הקונבנציונלית.

 

האם השיטה הזו יעילה?

התשובה היא בהחלט כן, וללא ספק. חברת Eco Pesti מתמחה במגוון רחב של שיטות הדברה, לרבות הדברה אורגנית, והשיטה הזו מוכחת כיעילה מעולה. כדי ליהנות מהיתרונות הרבים שלה אתם רק צריכים חברה מקצועית ואמינה, צוות מיומן ואת הכלים הטובים ביותר כדי להבטיח הדברה ידידותית יותר לסביבה וגם עבורכם, וכדי שתוכלו לדעת שהבית שלכם בידיים טובות. זוהי ללא ספק אחת החלופות האפקטיביות שקיימות היום, והיא יכולה לספק מענה מושלם גם עבורכם, בין אם אתם סובלים מנמלים, מקקים או כל חרק אחר שמטריד את מנוחתכם ומגיע ללא הזמנה.